AMASYA GÖYNÜCEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdulmuttalip ZİYAGİL´in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdulmuttalip ZİYAGİL´in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

 

            Yeni bir eğitim-öğretim yılında daha geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli çocuklarımızın yeni başarılara doğru koşmalarının heyecanını hep birlikte yaşıyor ve paylaşıyoruz.

            17 Eylül günü okulların açılmasıyla 2018-2019 eğitim-öğretim yılına başlamış bulunuyoruz. Öncelikle yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve ülkemize iyilikler güzellikler getirmesini temenni ediyorum.

            Aydınlık yarınlarımız olan çocuklarımızın hayata daha iyi hazırlanabilmeleri için Göynücek Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bizim ve dolayısıyla ülkemizin geleceği iyi eğitilmiş bireylerle daha iyi yerlere gelecektir.

            Değerli Öğretmenlerimiz, kıymetli meslektaşlarım; en kıymetli varlıklarımız olan yavrularımız ve hepimiz sizlere emanetiz. Bu bilinçle geleceğimizi şekillendirmek de sizlerin ellerinde. Bir ressamın boş bir tuvale küçük dokunuşları nasıl bir eserin çıkmasını sağlıyorsa öğretmen olarak bizler de yavrularımızın zihinlerine, dünyalarına yaptığımız dokunuşlarla geleceğimizin teminatı aydınlık nesillerimizi şekillendireceğiz.

            Sevgili Velilerimiz; Milli Eğitim camiamızın en önemli parçalarından biri de sizlersiniz. Büyük emek vererek yetiştirdiğiniz çocuklarınız artık bazen anne, bazen baba olan bizlere emanet. Çok çalışarak ve birbirimize güvenerek yavrularımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlayabiliriz.

            Bugünün küçükleri yarınımızın büyükleri sevgili öğrencilerim; sizleri milli ve manevi değerlere sahip; çağdaş uygarlık seviyesini yakalamış, yeniliklere açık, teknolojiyi iyi kullanan bireyler olarak yetiştirmek tek hedefimiz. Bu hedeflerimizi gerçekleştirmeye çalışırken sizlerden isteğimiz öğrenci olarak sorumluluklarınızı bilerek çok çalışmanızdır. Her zaman yanınızdayız.

 

            Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim öğretim yılının öğretmenlerimize, velilerimize ve geleceğimizin teminatı olan siz öğrencilerime hayırlı olmasını diliyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

 

                                                                                              Abdulmuttalip ZİYAGİL

                                                                                              İlçe Milli eğitim Müdürü

Kaymakamlık Binası Kat4 Gööynücek / AMASYA - 0358 615 2025

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.