AMASYA GÖYNÜCEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdulmuttalip ZİYAGİL´in TEOG Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdulmuttalip ZİYAGİL´in TEOG Mesajı

23-24 Kasım tarihlerinde yapılacak Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.
Sevgili Öğrenciler,


Hedeflerinize ulaşacağınız ve çalışmalarınızın neticesini alacağınız bir sınav olarak görmenizi istediğimiz TEOG sınavında başarmak için elinizden gelen tüm gayreti göstereceğinize eminiz. Kendinize güvenin ve rahat bir şekilde sınava girin, unutmayın ki her zaman yanınızda olan aileleriniz/sevenleriniz bu süreçte de yanınızda olacak ve sizlere destek verecektir.


Göynücek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak heyecanınızı en içten duygularımızla paylaşıyor, bizler için ne kadar önemli ve değerli olduğunuzu sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz, gönlünüzdeki hedefinize ulaşabileceğiniz bir sınav süreci geçirmenizi temenni ediyorum.

Sınava katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrencilerimizi sevgiyle gözlerinden öpüyor, sizleri bugünlere getiren fedakâr ailelerinize selam ve sevgilerimi sunuyorum.


                                                                                                                    Abdulmuttalip ZİYAGİL
                                                                                                         GÖYNÜCEK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Kaymakamlık Binası Kat4 Gööynücek / AMASYA - 358.615.20.25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.