AMASYA GÖYNÜCEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖZSOY´un 1.Dönem Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖZSOY´un 1.Dönem Karne Mesajı

 

Değerli idareci ve öğretmenlerim, sevgili öğrenciler, kıymetli velilerimiz.

22.01.2016 tarihi itibarı ile 1. dönemi bitirdik bu süre içinde başarılı ve huzurlu  bir eğitim öğretim dönemi geçirdik. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

     

Değerli öğretmenlerim,
Sizler  koştunuz, koşuşturdunuz. Sınıfın kapısından girince her şeyi arkada bırakarak  yeni kıvılcımlar oluşturarak ufuklar açtınız.  Zor olana talip oldunuz.  İkinci dönemde ailenizle geçirdiğiniz mutlu dakikaların enerjisiyle sağlık ve  mutluluk içerisinde eğitime başlayacağınıza inanıyorum. Emekleriniz için sizlere  teşekkür ediyorum.

 

Sevgili öğrenciler,
Bir dönemlik çalışmanın sonunda; size verilen emeğin değerini bilerek çalıştınız, koştunuz, mücadele ettiniz, sonunda hepiniz tatili hak ettiniz. Tatilin; dinlenmek, eğlenmek kadar  kendinizle barışık, eksikleri, aksayan yönleri bir kez daha gözden geçirerek geleceğe yeni bir enerji ile başlamanın planlamasını yapacağınıza inanıyorum. Tatilin, yeni bir güç, yeni bir heyecan getirmesi  temennisi ile sizleri 2. dönemde sağlıklı ve enerji dolu olarak özlemle bekliyoruz.

 

Kıymetli veliler,

Sizlerde bizler gibi dönem boyunca çocuklarınızla ilgilendiniz, okullarımızla görüşmeler yaptınız çocuklarınızın başarıları için tüm gayretinizi sergilediniz. Sizlere teşekkür ediyorum çocuklarınızı karnelerinden dolayı çok fazla eleştirmeyin, ikinci dönem daha iyi olabileceğini belirtirseniz yeterli olur. Onlara tatilde bol bol dinlenmeleri için fırsatlar tanıyın, göreceksiniz ikinci dönem çocuklarınız daha da başarılı olacaklardır.

 

SEVGİ VE SAYGILARIMLA İYİ TATİLLER

                                                                                                                                                               Mehmet ÖZSOY

                                                                                                                                                         İlçe Milli Eğitim Müdür V.

Kaymakamlık Binası Kat4 Gööynücek / AMASYA - 358.615.20.25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.