AMASYA GÖYNÜCEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Göynücek’te Coşku ile Kutlandı

    24 Kasım Öğretmenler Gününü programında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet ÖZSOY Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün anıtına çelenk sundu,saygı duruşu gerçekleştirildi, ardından İstiklal Marşı’mız okundu. Şehit Öğretmen Lokman CANSIZ’ın  kabri ziyaret edildi.Kaymakam Bekir CANSIZ,başarılı öğretmenlerin başarı belgelerini takdim etti. İlçe Kaymakamı Bekir CANSIZ,Garnizon Komutanı Üst Teğmen M.Sinan ÜNAL,Belediye Başkanı Kemal ŞAHİN resmi kurum amirleri ve öğretmenlerimiz güzel bir öğle yemeğinde Yatılı Bölge Ortaokulunda buluştular. Göynücek Yatılı Bölge Ortaokulu toplantı salonunda gerçekleştirilen ilçe programında günün anlam ve önemi ile ilgili olarak konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet ÖZSOY yüreğini, ruhunu en büyük erdemlerle süsleyen öğretmenlerin gelecek nesiller için fedakar çalışmalarını sürdüreceklerine olan inancını belirtti.   Stajyerliği kalkan öğretmenlerimizin yemin etme töreni yapıldı.Günün anlam ve önemini ile ilgili şiirler okundu,skeç,klip,ilizyon gösterileri sunuldu.Öğrencilerimize resim,şiir,kompozisyon dalında düzenlenen yarışma sonucunda ödülleri protokol tarafından takdim edildi.Programa katılan öğretmen ve misafirler müzik,eğlence bölümünde gönüllerince eğlendiler.
24 Kasım Öğretmenler Günü Göynücek’te Coşku ile Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Programı24 Kasım Öğretmenler Günü Programı24 Kasım Öğretmenler Günü Programı24 Kasım Öğretmenler Günü Programı


 

 

 -

 

Kaymakamlık Binası Kat4 Gööynücek / AMASYA - 358.615.20.25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.